Adres - godziny otwarcia ul. Aleja Pokoju 9; 26-700 Zwoleń pn.-pt. 7:00 - 17:00
sob. 7:00 - 13:00
Zadzwoń do nas Tel.(fax) (48) 676-44-17 Tel. 695-028-000
Napisz do nas exodus69@o2.pl

O nas

Nasza firma została założona w 1994 r. wchodząc na rynek jako hurtowy i detaliczny dystrybutor węgla kamiennego. Wraz z upływem czasu, odczuwając coraz większą potrzebę płynącą z rynku powiększyliśmy naszą ofertę o materiały budowlane. Dostosowujemy naszą ofertę do indywidualnych potrzeb każdego klienta. Nasi klienci w jednym miejscu mogą załatwić wszelkie sprawy budowlane, uzyskać bezpłatne porady i wsparcie, nawiązać kontakty z profesjonalnymi wykonawcami oraz kupić potrzebne materiały budowlane i wykończeniowe. Naszym hasłem przewodnim jest najwyższa jakość na każdą kieszeń.

Świadczymy również usługi transportowe. W naszej flocie znajdują się pojazdy typu : HDS, cysterny, naczepy firanki oraz mniejsze samochody dostawcze.

Zajmujemy się dystrybucją produktów takich producentów jak: GREINPLAST, HENKEL, OŻARÓW, JADAR, KNAUF, ATLAS, ORGANIKA, SWISSPOR, CRH KLINKIER, H+H, URSA, BORAMAX, DEKORAL, ŚNIEŻKA oraz wielu innych. Posiadamy mieszalniki tynków i farb silikonowych, silikatowych, silikonowo-silikatowych i akrylowych. W ofercie znajdują się również: płytki ceramiczne, kleje do płytek, listwy, kostka brukowa, palisady, krawężniki.

Wszelkie zapytania i zamówienia można składać drogą mailową i telefoniczną. Dane kontaktowe znajdują się w zakładce kontakt.

Zapraszamy do współpracy klientów indywidualnych oraz wykonawców. Życzymy udanych zakupów w naszym sklepie.

Firma Exodus